الماس

درباره الماس

مرکز مربگیری کسب و کار الماس یک مؤسسه مشاوره و آموزشی است که با هدف ارتقای سطح دانش و مهارت کارآفرینان و مدیران سازمان‌ها در سال 1394 شروع به کار کرد.

تیم متخصص و مجرب الماس با بهره گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا، متدهای آموزشی نوین و با تکیه بر تجربیات عمیق خود، خدمات مشاوره و آموزشی در حوزه های گوناگونی از جمله حقوقی، مالی و حسابداری، بازاریابی دیجیتال، کوچینگ و رهبری سازمانی و ... ارائه می‌دهد.

 مرکز مربگیری کسب و کار الماس با هدف حمایت از توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط و ارتقای سطح دانش و مهارت کارآفرینان و مدیران سازمان‌ها، آموزش‌های متنوع و روزآمد را در قالب کارگاه‌های تخصصی و دوره‌های آموزشی ارائه می‌دهد. این مؤسسه با داشتن کادری مجرب و متخصص و به کارگیری روش‌های آموزشی مدرن، بستری مناسب برای ارتقای سطح علمی و عملی کارآفرینان، مدیران و کارکنان سازمان‌ها فراهم می‌کند.

همچنین مرکز مربگیری کسب و کار الماس ارزش‌هایی چون اخلاقیات کاری، مشارکت فعالیت ها، کیفیت بالا در ارائه خدمات، ارائه راهکارهای سازمانی مناسب، ارتباطات موثر با مشتریان و همکاران و همچنین رعایت حقوق و منافع مشتریان را به عنوان اصول اساسی خود قرار داده است.

با انعکاس این ارزش‌ها در تمامی خدمات ارائه شده، مرکز مربگیری کسب و کار الماس تلاش می کند تا با بهره گیری از تجربیات و دانش کارشناسان خود، رضایت مشتریان را به عنوان اولویت خود در نظر بگیرد و بستر مناسبی را برای رشد و توسعه کسب و کارهای مشتریان فراهم کند.

در نهایت، هدف اصلی مرکز مربگیری کسب و کار الماس این است که با ارائه خدمات مشاوره کامل و تخصصی در حوزه های مختلف، کسب و کارهای مشتریان را به راه موفقیت هدایت کند و آنان را در رسیدن به اهدافشان یاری نماید.